Kategoriler

hobicaddesi.com

Yapı market ve hobi sektöründe hizmet sunan Çil Yapı&Cihangir Hobi,1995 yılından 2018 yılına kadar  yapı market sektöründe hizmet vermiş olup  2018 yılında hobi sektörüne giriş yapmıştır. Şu an itibari ile hem yapı market hem hobi sektöründe hizmet vermektedir.


Doğruluk prensibi ile adımlarını atan, malzemenin tedariğinden size ulaşımına kadar aşamalardaki tüm işlemleri dikkatlice gözden geçiren, hata oranını minimuma indirme anlayışı ile her süreçte kalite kontrole sahip; kusursuzluk, kalite ve ölçülü fiyat stratejisini kullanan bir firma olarak sektörün hızla gelişenleri arasında yer almaktayız.

 

Kuruluşundan bu yana aile olma ideali ile yoluna devam eden Çil Yapı&Cihangir hobi, çalışanlarından müşterilerine uzanan bu hikayede aile içi sevgi ve saygının temsilinde doğru hisler ile bütünleşen hizmet anlayışımızı size sunmaya çalışmaktadır. İhtiyaç dahilinde oluşan ve talep edildiğinde gelen samimiyete karşı doğru şekilde hitap eden ve memnuniyetinizin önemini benimsemiş bir şirkettir.

 

Geleneksel tavrını dürüst hizmet  ile buluşturan Çil Yapı&Cihangir Hobi gelişmeyi ve hizmet etmeyi benimsemiş, kendine has duruşa sahip ifadesini hizmet  ve ulaşılabilir fiyata sahip ürünleri ile size sunmaktadır. Çevrenin kendisinden ilham aldığı, koşulları lehinize çeviren uygulamaları ve her durumda kendinizi rahat ve emin ellerde hissedeceğiniz ev sahipliği ile size uygun hizmet kalitesini, doğru ve kusursuz şekilde bulabileceğiniz Çil Yapı&Cihangir Hobi ailemize sizleri davet ediyoruz.

 

ÇİL YAPI&CİHANGİR HOBİ

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.